Resort Beskydy. Ubytování v Beskydech. Chaty - hotely - penziony - apartmány - ubytování v soukromí. Wellness.

Spolupracujeme

SPOLUPRÁCE S KŘESŤANSKÝM SDRUŽENÍM BENJAMÍN
 
Vzdor časově velmi vytíženému hiporehabilitačnímu programu, který je v letních měsících velmi náročný, si členové JK Nanka našli čas a přijeli do stanového tábora u evangelického kostela udělat radost zdravým dětem.
 
Přivítalo je zde více než třicet chlapců a děvčat toužících po jízdě na koni a náš spolehlivý koník je všechny na svém hřbetě potěšil. Odměnou pro nás byly jejich krásné úsměvy a zářící oči. Už teď jim můžeme vzkázat - těšíme se na spolupráci příští rok.
 
ZAHRADNÍ SLAVNOST MC BOBEŠ
 
V důsledku nepříznivého počasí se prvotně naplánovaný termín zahradní slavnosti v Mateřském centru Bobeš v Bohumíně musel odložit. O to veselejší byla nálada první červnovou sobotu, kdy se zahradní slavnost podařilo uskutečnit a navíc celý den svítilo sluníčko a nebe bylo bez mráčků. Děti si užívaly hry, soutěže, divadlo a další atrakce a koník Honzík je svědomitě vozil na svém hřbetě. Děkujeme za pozvání a těšíme se zase za rok na shledanou..
 
DOPOLEDNE S ANDERSENEM
 
Poslední březnové sobotní dopoledne se uskutečnila v prostorách oddělení pro děti a mládež Městské knihovny Orlová přednáška o koních. Mladí čtenáři se dozvěděli řadu zajímavých informací o historii, plemenech, barvách a odznacích koní, o stavbě těla koně, o jejich chování, krmení, napájení a ustájení. Teoretická část byla proložena praktickými ukázkami z čištění koní, sedlání a uzdění. Členové jezdeckého klubu Nanka Orlová své povídání zpestřili o fotografie a videa. Připraveny byly soutěže a hry s tématikou koní a jezdeckého sportu. V závěru zábavného dopoledne byli čtenáři odměněni symbolickými podkovičkami a diplomy.
 
NÁVŠTĚVA NAŠEHO AREÁLU DĚTMI Z MŠ RADOST
 
Děti v doprovodu svých pedagogů z Mateřské školky Radost Orlová po dlouhé zimě opět navštívili dne 26.3.2010 areál jezdeckého klubu Nanka. Přivítali je koník Honzík a kobylka Ada. Děti se povozily na Honzíkovi a na závěr odměnily koně jablíčky a suchým pečivem. Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další setkání!